Ankara’da pimapen tamiri işlerinde profesyonel olan iş yerimiz, uzun yıllardır bu sektörde hizmet vermekte ve gidilen her adreste müşteri memnuniyeti sunmaktadır. Pimapen tamiri arızalarının hepsinde profesyonel olarak hareket eden servisimiz, en uygun fiyat seçenekleri ile tüm arızaları çözüme kavuşturmaktadır.

Pimapen arızalarında çözümler genellikle aynı gün içerisinde yapılır. Pimapen ustası ilk olarak pencere ve kapı sistemini inceler ve sorunu tespit eder. Sonrasında gerekli malzemeleri hazırlayarak tamir işlemlerine başlar. Günümüz de en belirtin pimapen pencere ve kapı arızaları şu şekildedir.

Ankara Pimapen Tamiri Servisi En Uygun Fiyatlar ile Hizmet Vermektedir.

Pimapen Pencere Kolu Kapanmıyor

Pimapen pencere kolu kapanmasında sorun yaşayan kullanıcılar için çok hızlı çözümler sunmaktayız. pencere kolu kapanmıyorsa genellikle kol bozuk olmaktadır. Pimapen pencere kolu tamiri ve değişimi konusunda en uygun fiyatlar ile hizmet sunuyoruz. İkinci el ve sıfır pimapen kolu mekanizmaları ile ev ve iş yerinizde ki pencerelerin arızalarını anında çözmekteyiz.

Pimapen Pencere Kolu Dönmüyor

Pimapen pencere kolu hiç dönmüyorsa kolun içinde ki mekanizma tamamen bozulmuş demektir. Bu gibi durumlarda pencere kolunun direkt olarak değişimi tavsiye edilmektedir. Bu değişim işlemi maksimum 10- 30 dakika arasında süren bir işlemdir. Bu süreçten sonra pimapen pencere kolu dönecek ve açma kapama işlemleri çok kolay bir şekilde yapılacaktır.

Balkon Kapı Kilidi Tamiri

Balkon kapı kilidi bazı durumlarda bozulur ve işlevsiz hale gelir. Bu gibi durumda ya açılmaz yada hiç kapanmaz. Balkon kapı kilidi tamiri genellikle basit bir işlemdir ve usta tarafından çok kısa sürede tamir edilmektedir.

Balkon ve pencere kapı kilidi değişimi ve tamiri yapan servisimiz, tüm mahallelerde hizmet sunmaktadır. Eğer evinizde ve iş yerinizdeki mevcut pimapen de kilit sorunları meydana geldiyse aynı gün içerisinde gelip tamir işlemlerine başlayabiliriz. Bu alanda oldukça hızlı ve memnuniyet sunan bir firmayız.

Pimapen Tamiri Fiyatları

2024 yılında pimapen tamiri fiyatları aşağıda yer alan tabloda belirtilmiştir. Bu fiyatlar tam olarak güncel olmayabilir. En güncel bilgi için firmamızı arayabilirsiniz.

Tamir HizmetiFiyat Aralığı
Pimapen conta değiştirme400 TL – 1200 TL
Kilit değişimi450 TL – 1000 TL
Pencere Kolu değişimi500 TL – 1350 TL
Balkon Kapı Kilidi Tamiri500 TL – 1350 TL
Sürme sistemi tamiri650 TL – 1200 TL
pimapen fitil değiştirme650 TL – 1200 TL
Kolu değiştirme500 TL – 1250 TL
Ayar ve bakım300 TL – 850 TL

Tamir fiyatları, pimapen kapı ve pencerenin büyüklüğüne göre, üzerinde ki malzemenin markasına ve kalitesine göre değişmektedir. Güvenilir ve müşteri memnuniyeti sunan bir pimapen servisi arıyorsanız doğru adreste olduğunuzu sizlere belirtmek isteriz.

Ankara Profesyonel Pimapen Servisi

Profesyonel, güvenli ve uygun fiyatlar ile hizmet veren bir pimapen tamiri servisi arıyorsanız bizleri hemen arayabilirsiniz. Firmamız, Ankara geneli tüm ilçelerde hizmet vermektedir. Ayar ve bakım işleri, kol değiştirme gibi alanda profesyonel çözümler sunuyoruz.