Evcil hayvan besleyen her insanın evinde olması gereken ürünlerden birisi de kedi sinekliğidir. Kedi sineklikleri ile evcil hayvanlarınız dışarıya çıkamaz ve dışarı da bulunan bir hayvanda içeriye giremez. Kedi sinekliklerini diğer sinekliklerden ayıran bazı özellikler vardır. Bunlardan birisi sineklik telinin çok sağlam olmasıdır. Yırtılmayan kedi sineklik modelleri ile kedileriniz artık çok daha güvende olmaktadır.

Ankara Kedi Sinekliği Fiyatları 2022

Kedi sineklikleri fiyatları genellikle yapılacak pencerenin ölçüsüne göre belirlenmektedir. Eğer elinizde tam ölçü var ise hemen bizlere yollayarak anında fiyat alabilirsiniz. Her zaman uygun fiyatlara kedi sinekliği modelleri üretmekteyiz.

Kedi sinekliği sağlam mı?

Ürettiğimiz kedi sinekliğinin ne kadar dayanıklı olduğunu resimden görebilirsiniz.

Ürünlerimiz oldukça sağlam olmakla beraber kedilerin yırtamayacağı şekilde üretilmektedir. Kedi sinekliklerimiz de en kaliteli sineklik tellerini kullanmaktayız. Bu sayede kediler sineklik teline tırmanmaya çalıştığında bile tel zarar görmemekte ve kedi dışarı çıkamamaktadır. Firmamız sineklik alanında oldukça güzel işler yapmaya devam etmektedir.

Kedi Sinekliği Montajı

Ankara’ da adresinize kadar gelip kedi sinekliği montajını yapabiliriz. İster dükkan teslim, ister montaj teslim seçeneklerimiz ile istediğiniz gibi hareket ediyoruz. Ankara da adrese montaj teslim kedi sineklikleri ile çok kısa sürede işi yapıp teslim etmekteyiz. Kedi sinekliği imalatı yapan firmamızı arayarak satın alabilir ve montaj hizmeti talep edebilirsiniz.

Kedi sinekliği özellikleri

Kedi sineklikleri tarafımızca garantilidir.

  • Sağlam sineklik telleri ile oldukça dayanıklı
  • Sararma yapmaz
  • Uzun ömürlü

Birçok bakımdan kaliteli olan sinekliklerimizi hemen bizleri arayarak sipariş verebilirsiniz.