Evcil hayvan besleyen her insanın evinde olması gereken ürünlerden birisi de kedi sinekliğidir. Kedi sineklikleri ile evcil hayvanlarınız dışarıya çıkamaz ve dışarı da bulunan bir hayvanda içeriye giremez. Kedi sinekliklerini diğer sinekliklerden ayıran bazı özellikler vardır. Bunlardan birisi sineklik telinin çok sağlam olmasıdır. Yırtılmayan kedi sineklik modelleri ile kedileriniz artık çok daha güvende olmaktadır. Ankara kedi sinekliği firmamızın yaptığı tüm sineklikler oldukça dayanıklı ve kalitelidir.

Ankara Kedi Sinekliği Servisi
Ankara Kedi Sinekliği Servisi

Kedi sinekliklerimizde güçlendirilmiş pet tülü kullanılmaktadır. Kedilerin patisine oldukça dayanıklılık gösteren bu ürünler, oldukça uzun ömürlüdür. Kediler bu sinekliğe tırmanmakta ve sineklikte herhangi bir deformasyon olmamaktadır. Kedilerinizi güven altında tutmanın en iyi yolu kedi sinekliği kullanımından geçmektedir.

Firmamız tarafından yapılan kedi sineklikleri, yırtılmayan kaliteli tüllerden elde edilmektedir. Bu sayede içeride ki kediler, telleri yırtamıyor ve dışarı çıkamıyor. Kedi sinekliklerinde tüllerin kalitesi oldukça önemlidir. Sineklikte kalitenin adresi olan firmamız, profesyonel ekipten oluşmakta ve yılların birikimi ile en kaliteli ürünleri üretmektedir.

Kedi Sinekliği Çeşitleri

Kedi sinekliklerinin birden fazla çeşitleri bulunmaktadır. Günümüz de en çok tercih edilen kedi sineklikleri arasında menteşeli, sürgülü ve pileli çeşitler bulunur. Ekonomik olanlardan birisi menteşeli kedi sinekliğidir. Pileli kedi sineklikleri ise menteşeli sistemlere göre daha pahalıdır.

Kedi Sineklik çeşitleri arasında şu modeller yer almaktadır.

  • Menteşeli kedi sinekliği
  • Sürgülü kedi sinekliği
  • Cam balkon kedi sinekliği

Kedi Sinekliği Sağlam mı?

Ürettiğimiz kedi sinekliğinin ne kadar dayanıklı olduğunu resimden görebilirsiniz.

Ürünlerimiz oldukça sağlam olmakla beraber kedilerin yırtamayacağı şekilde üretilmektedir. Kedi sinekliklerimiz de en kaliteli sineklik tellerini kullanmaktayız. Bu sayede kediler sineklik teline tırmanmaya çalıştığında bile tel zarar görmemekte ve kedi dışarı çıkamamaktadır. Firmamız sineklik alanında oldukça güzel işler yapmaya devam etmektedir.

Kedi Sinekliği Montajı

Ankara’ da adresinize kadar gelip kedi sinekliği montajını yapabiliriz. İster dükkan teslim, ister montaj teslim seçeneklerimiz ile istediğiniz gibi hareket ediyoruz. Ankara da adrese montaj teslim kedi sineklikleri ile çok kısa sürede işi yapıp teslim etmekteyiz. Kedi sinekliği imalatı yapan firmamızı arayarak satın alabilir ve montaj hizmeti talep edebilirsiniz.

Kedi Sinekliği Özellikleri

Kedi sineklikleri tarafımızca garantilidir.

  • Sağlam sineklik telleri ile oldukça dayanıklı
  • Sararma yapmaz
  • Uzun ömürlü

Birçok bakımdan kaliteli olan sinekliklerimizi hemen bizleri arayarak sipariş verebilirsiniz.

Güçlendirilmiş Kedi Sinekliği

Firmamız tarafından üretilen kedi sineklikleri oldukça güçlü tellerden oluşmaktadır. Kedilerin yırtamayacağı şekilde hazırlanan bu sineklikler sayesinde kedileriniz tamamen güven altındadır.

Kedi Sinekliği Montajı Kaç Dakika Sürer?

Kedi sinekliği montajı maksimum 35 dakika sürmektedir. Evdeki kapı pencere sayısına göre bu süre daha da uzayabilir. Ustalarımız en kısa sürede sinekliklerin montajını yapıp teslim etmektedirler.

Ankara Kedi Sinekliği Fiyatları 2024

Kedi sineklikleri fiyatları genellikle yapılacak pencerenin ölçüsüne göre belirlenmektedir. Eğer elinizde tam ölçü var ise hemen bizlere yollayarak anında fiyat alabilirsiniz. Her zaman uygun fiyatlara kedi sinekliği modelleri üretmekteyiz. Sineklik ölçülerini bizlere ilettiğiniz taktirde fiyatları hemen sizlere sunmaktayız.

Ankara kedi sinekliği firması olarak, bizlere her zaman ulaşabilir ve montaj hizmetimizden yararlanabilirsiniz.